OBVESTILO -VRNITEV DOMOV!

Vse starše obveščam, da se bomo z Medvedjega Brda preko Godoviča vrnili danes, 20. 4. 2018 predvidoma tako kot je bilo dogovorjeno – torej na avtobusno postajo v Idrijo okrog 14. 00.

Hvala še enkrat za Vaše zaupanje. Upam, da bodo otroci domov prinesli polno lepih vtisov in da jim bo tabor ostal v prijetnem spominu.

Vse fotografske utrinke tabora si lahko že ogledate na spletni strani. Kmalu bomo postavili tudi razstavo v večnamenskem prostoru šole, učenci pa bodo naknadno po razstavi na evalvaciji tabora, ki bo potekala dopoldne na šoli prejeli tudi vse svoje izdelke, mini glasilo Medo utrinki in CD z vsemi fotografijami tabora. Vse bodo prejeli tudi učenci iz Godoviča po razstavi.

O Lidija Kacin

Profesorica razrednega pouka. Status poučevanja: 1. - 5. razred. Rada imam pestre dneve...nikoli dolgočasne...vedno nove...drugačne...in polne izzivov. Moj poklic me v tem izpolnjuje. Moji priljubljeni hobiji, ko nisem za katedrom so igra s svojimi tremi malčki, tek in ples.
Ta vnos je bil objavljen v Nekategorizirano. Zaznamek za trajno povezavo.